KONST / Litografier / Färglitografi 16229268
nr 1622 9268
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
"Bommersvik". Signerad, numrerad 16/350, daterad 1991. Färglitografi, daterad bildmått: 48x65 cm, yttermått inklusive ram: 66x82 cm
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 maj 2024
kl 19:25:39
27/5 16:22:51
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor